Korzyści pożyczania

Najwyższa jakość pożyczania

Nasi klienci nie muszą wychodzić z domu w szukiwaniu banku, stać w kolejkach i tłumaczyć komukolwiek dlaczego potrzebują dodatkowych pieniędzy. Mają swoje potrzeby, a my to rozumiemy i nie zadajemy zbędnych pytań.

Weryfikacja i rozpatrzenie wniosku zajmuje akurat tyle, aby klient zdążył wypić kawę. Przelew na konto pożyczkobiorcy wykonywany jest natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku. Wszystko dzieje się szybko i przyjemnie – dokładnie tak, jak powinno być.

Naszym klientom proponujemy rozsądne kwoty i dogodne terminy spłaty. Nie zachęcamy do pożyczania ponad potrzebę i nie wymagamy zwrotu pożyczki w nierealnych terminach. Zależy nam na tym, aby nasi klienci pożyczali wtedy kiedy potrzebują i tyle ile potrzebują, ale zawsze świadomie i odpowiedzialnie.

Przywiązujemy dużą wagę do przejrzystości oferty. W naszym serwisie proponujemy intuicyjne narzędzie, za pomocą którego każdy klient w bardzo prosty sposób sam określa wysokość kwoty pożyczki i termin spłaty. Na bieżąco podajemy też podgląd całkowitych kosztów pożyczki. Poza tym, w każdym momencie klient może sięgnąć do regulaminu naszego serwisu – wszystkie informacje są do dyspozycji w stopce strony internetowej.